ORGON

 

Orgon je pojem který ve vědeckých kruzích vyvolává úsměv. Jeho přítomnost nelze totiž běžnými metodami zjistit a proto z vědeckého hlediska vlastně neexistuje. V existenci Orgonu věří lidé kteří kteří jsou citliví na různé zatím blíže neznámé energie případně vynálezci v oboru volná energie. Jak si totiž vysvětlit některé příznivé hmatatelné výsledky při použití zařízení která mají produkovat Orgon. Byl zaznamenán příznivý léčivý účinek na člověka i zvířata, větší a rychlejší vzrůst rostlin, potlačení různých patogeních zón, potlačení škodlivého vyzařování technických přístrojů a vysilačů. Přítomnost Orgonu lze tedy zjistit jen nepřímo, což je ovšem metoda používaná i ve vědecké praxi.

V poslední době se značně rozšířilo používání tzv. ORGONITU což je stálý generátor Orgonu. Jeho použití je jednoduché, jen se rozmístí podle potřeby. Orgonit se vyrábí ve velkém a různí nadšenci kteří se nazývají "giftaři" jej rozmísťují po krajině hlavně v okolí věží mobilních operátorů. Orgonit použitý ve vodě zlepšuje její kvalitu a v rybnících i řekách prospívá rybám. Jeho příznivé účinky byly pozorovány i u zahrádkářů, dosahované výnosy byly dvojnásobné při srovnávací metodě. Orgonit se dá použít i v bytě kde působí příznivě na lidi, odstraňuje deprese, zlepšuje spánek, dodává životní energii a odstraňuje škodlivé působení domácích spotřebičů.

Pro své pokusy s orgonitem jsem koupil několik kusů těch nejmenších a nejlevnějších které používají giftaři na rozmisťování po přírodě. Tři kusy jsem dal do květináčů s liliemi jen tak lehce pod povrch zeminy. S účinky orgonitu jsem se však seznámil ihned. Byla u mne na zahrádce známá kterou delší dobu trápí bolest koleního kloubu, zmínil jsem se o orgonitu a poradil ať zkusí orgonit položit na bolavé koleno. Seděli jsme na zahrádce asi hodinu a potom mě požádala zda si orgonit může nechat že jí koleno najednou přestalo bolet. Další případ byl soused který chtěl pár kousků do skleníku. Za několik dní se mi svěřil že si dal dva kusy orgonitu pod polštář. Každé ráno prý se budil s bolestí levého ramene (šoférská nemoc) s orgonitem najednou bolesti přestaly. Nevím ale jako náhoda se mi to nezdá. Lilie mezi tím rostly a protože je mám již několik let mohu posoudit že tentokrát jsou mnohem silnější, bohatěji olistěné a jsem zvědav jak pokvetou. Také jsem zvědav na výsledky souseda se skleníkem. Všeobecně se tvrdí že při použití orgonitu jsou výnosy o 30 až 50 % vyšší a rostliny zdravější i odolnější proti škůdcům. Orgonit se dá použít i u ovocných stromů kde se trochu zahrábne ke kořenům u kmene. Na YouTube jsou videa kde pěstitel vytvořil dva identitcké záhony a jeden ošetřil orgonitem. Je na první pohled znát který je který. Při použití orgonitu venku na záhonech se doporučuje dávat orgonit asi po 3 m což je asi tak oblast pusobení na rostliny. V bytech se doporučuje použití orgonitu u elektrických domácích spotřebičů které produkují kladné ionty i při provozu " stand-by " a tím zamořují ovzduší v bytě. Měřením bylo zjištěno že i obyčejný radio-budík produkuje velké množství nežádoucího vyzařování. Stejně se chovají televize, videopřehrávače, mikrovlnka, počítače a pod. V přírodě se orgonit používá jak již bylo řečeno na potlačování škodlivých vlivů různých technických zařízení která produkují velké množství nežádoucího záření. Pracovní dosah orgonitu může být až několik kilometrů a jednotlivé orgonity prý mohou i spolupracovat. No asi nejlepší je vlastnosti orgonitu si osobně vyzkoušet. Náklady jsou mizivé a orgonit se nijak neopotřebovává.

Pro více informací při praktickém použití a o dosažených výsledcích můžete navštívit "http://orgo-net.blogspot.com".

Stránku spravuje správce

Návrat na obsah